David Beckham je zabaval udeležence tiskovne konference z odgovorom na klic

David Beckham gotovo ima smisel za humor. Znani nogometaš se je smejal vsem, ki so se zbrali na tiskovni konferenci po dobrodelni tekmi Unicef, organizirani za pomoč otrokom.

Izgubljena priložnost

Novinarji so nekdanjega kapitana Anglije vprašali, kakšna so njihova vprašanja in se jim je na prijazen način odzval. Eden od novinarjev je zapisal Beckhamove besede po telefonu in v trenutku monologa atletike je mobilnik nenadoma zašel. David se ni zmedel in pobral telefon namesto gostitelja, vendar je bil naročnik, ki je poslušal drug glas, sram in ni izgovoril besede.

Zdaj klicatelj ugrizne komolce, manjka priložnost za pogovor z nogometno zvezdo.

Dotikni trenutek

Dobrodelna igra, po kateri je bila zabavna epizoda, je potekala v Manchestru. Na področju stadiona Old Trafford so se srečali z reprezentanco Anglije in Irske ter z združeno svetovno ekipo.

Britanci so zmagali s tekmami z rezultatom 3: 1. V dvoboju dvoboja Michael Owen je bil zabeležen in Paul Scholes, Dwight York, dosegel enkrat.

Na 75. minuti srečanja je bil še en zanimiv trenutek, katerega junaki so postali Beckham in njegov 16-letni sin Brooklyn. Slavni oče mu je dal mesto na terenu in Beckham Jr. je dobro igral za njega 15 minut.